Forum Deskorolka - skateboard, fingerboard, extreme

Deskorolka, sprzęt, tricki, game of skate


  • Index
  •  » Sprzęt
  •  » Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

#1 2011-05-04 12:59:30

 Sonei

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 13
Punktów :   

Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Hej! Chciałabym kupić sobie kompletną deskorolkę(do 200zł). Niestety, nigdy nie jeździłam, więc nie mam doświadczenia. W jakim sklepie internetowym można kupić fajną, dosyć tanią, dobrą dla początkującej osoby deskę? Plis, pomóżcie.

Offline

 

#2 2011-05-10 07:49:12

 jullka

rookie

Skąd: Gdynia, ale żyję Redą
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Hm.. Do 200 złotych piszesz? A mam pytanie, gdzie mieszkasz? W jakim mieście, albo województwie, bo to  by była bardzo dobra informacja, do polecenia Ci jakiegokolwiek sklepu. A tak na serio, to najlepiej by było gdybyś na sam start kupiła sobie zwykłą marketówkę. Może być z Auchana (przykładowo). Ja osobiście jeżdżę na takiej deskorolce i nie narzekam, ollie umiem i kickflipa próbuję, jednak z taką deską na początek dużo nie zrobisz, do nauczenia jazdy jednak będzie dobra.
Kosztuje ona ok. 60zł

Offline

 

#3 2011-05-14 19:11:41

 Sonei

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Jeśli chodzi o miasto, to mieszkam pod Warszawą. I wielkie dzięki za pomoc

Offline

 

#4 2011-06-03 20:30:29

skate1

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

źle jej radzisz jullka przecież w auchan fakt że są tanie ale mogą być nie dobre np. mogą mieć złe kółka.Sonei radził bym ci kupić deskorolkę w takich sklepach jak  Kamuflage (blue city),trick (arkadia) to są sklepy stacjonarne a internetowe to np. presto ( http://www.sklep-presto.pl/pol_m_Dyscyp … i-202.html ) , miniramp.pl ( http://www.miniramp.pl/cat-pol-12145632 … Deski.html )

Offline

 

#5 2011-06-10 18:19:46

360sklep.pl

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Marketowe raczej odradzam najlepszy sposób żeby zrazić się do deski. Miałem ostatnio coś takiego w ręcach ciężkie i źle wyprofilowane.
Z markowych kompletów polecam Powell Golden Dragon projektowane przez legendę skateboardingu Steve Caballero specjalnie dla początkujących. Może być też komplet BULLET lub CRIME
http://www.360sklep.pl/deskorolka/brows … tne?sef=hc

T

Offline

 

#6 2011-06-15 14:41:44

 Sonei

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Dzięki za rady.

Offline

 

#7 2011-06-20 18:58:36

michał

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Sonei napisał:

Hej! Chciałabym kupić sobie kompletną deskorolkę(do 200zł). Niestety, nigdy nie jeździłam, więc nie mam doświadczenia. W jakim sklepie internetowym można kupić fajną, dosyć tanią, dobrą dla początkującej osoby deskę? Plis, pomóżcie.

mam w dobrym stanie deskorolke sprzedać za 50zł

Offline

 

#8 2011-07-31 20:05:47

Lajtowy

absolute beginner

Skąd: Piaseczno pod Wawą
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Piaseczyńskie laski ^^;p na deskach ahh sam jestem z piaseczna i nakur*wiam na deskorolce ;P

Ostatnio edytowany przez Lajtowy (2011-07-31 20:05:58)

Offline

 

#9 2012-03-06 10:17:16

keiranval

absolute beginner

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

For people looking to participate in an adventurous and entertaining sporting activity, skateboarding is certainly a good option. If you have never done it before, you definitely would have seen some kind of display on TV or in your local park of skateboarders doing stunts and tricks. From the outside looking in, skateboarding may seem a little intimidating to most, however after learning the basic steps, you will be surprised at how easily you adapt to this activity.

Offline

 

#10 2012-11-01 19:19:21

Maciek007

rookie

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 59
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Ja polecam ci wybrać tańsze propozycje dobrych marek. Jesteś początkująca, więc zakładam, że nie do końca wiesz, które marki są warte uwagi. Zerknij na oferty natishop.pl lub skateacademy.pl . Pierwsza deskorolka powinna być kupiona raczej w sklepie, gdzie obsługa będzie służyła dobrą radą, chyba że po wirtualnej wizycie w internetowych sklepach będziesz dobrze wiedzieć, czego potrzebujesz.  Pozdrawiam.


Sklep Underground -najlepsze uliczne marki

"Bez dramaturgii wchodzimy swoje zabrać, Nie ma co czarować nie ma abrakadabra
Możesz tego nie lubić ale taka jest prawda, W tych słuchawkach cały czas jest zajawka" TDF

Offline

 

#11 2012-11-16 07:45:08

kamil1920

rookie

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 43
Punktów :   

Re: Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Dla początkującej trzynastolatki polecam najtańszą deskę. Musisz się najpierw przekonać, czy rzeczywiście chcesz jeździć. Jak ci sie spodoba, to zainwestuj w lepszą. np. Almost.

Offline

 
  • Index
  •  » Sprzęt
  •  » Wybór kompletnej deski dla początkującej trzynastolatki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora