Forum Deskorolka - skateboard, fingerboard, extreme

Deskorolka, sprzęt, tricki, game of skate


  • Index
  •  » Tricki
  •  » ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

#16 2011-03-27 12:46:17

devildaw

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

Siemano, jestem nowy na forum, otuż mam słabą deskę, wygrałem w jakimś konkursie taka na oko myślę za jakieś 50 zł. Hmmm czy na takiej desce mogę nauczyć się ollie??? Na nową lepszą zbieram, no ale jeszcze to trochę potrwa. Proszę o szybką odp. Pozdro *]

Offline

 

#17 2011-06-07 16:09:42

mania661

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

mam problem z ollie... normalnie robiłam je dobrze, ale po przerwie zimowej ( w zimę rzeczywiście trudno jest jeździć ) nie potrafiłam go zrobić. opanowałam ollie w miejscu, ale nie mogę zrobić ollie w jeździe, co przeszkadza mi we wskakiwaniu, zeskakiwaniu oraz przeskakiwaniu przeszkód. albo gubię deskę albo nie zdążam podnieś tylnej nogi z taila, i tamuję podniesienie tylnych kółek. jak mam przypomnieć sb, jak zrobić do ollie w jeździe?

Offline

 

#18 2011-06-20 18:13:05

michał

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

mania661 napisał:

mam problem z ollie... normalnie robiłam je dobrze, ale po przerwie zimowej ( w zimę rzeczywiście trudno jest jeździć ) nie potrafiłam go zrobić. opanowałam ollie w miejscu, ale nie mogę zrobić ollie w jeździe, co przeszkadza mi we wskakiwaniu, zeskakiwaniu oraz przeskakiwaniu przeszkód. albo gubię deskę albo nie zdążam podnieś tylnej nogi z taila, i tamuję podniesienie tylnych kółek. jak mam przypomnieć sb, jak zrobić do ollie w jeździe?

Dasz radę,musisz trochępoćwiczyć:P

Offline

 

#19 2011-06-20 18:14:55

michał

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

mam problem z opanowaniem kipflipa

Offline

 

#20 2011-08-09 13:04:54

PanWymiatacz

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

Tak jak już pewny użytkownik pisał mam problem z ollie. Kiedy powinienem nogę podnosić do nosa ona nie chce się przesunąć. Nie wiem dlaczego tak jest. A jeżeli chodzi o deskę to mam Speed Demons. ;P

Offline

 

#21 2011-09-15 21:39:39

Skateboarding

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

PanWymiatacz napisał:

Tak jak już pewny użytkownik pisał mam problem z ollie. Kiedy powinienem nogę podnosić do nosa ona nie chce się przesunąć. Nie wiem dlaczego tak jest. A jeżeli chodzi o deskę to mam Speed Demons. ;P

Miałem podobny problem, nogę staraj się przesunąc jak najpuźniej i nie tylko w bok lecz także do góry.

Offline

 

#22 2011-09-29 19:15:11

 Fabian2103

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

Ja dzisiaj deskę kupiłem i jeździłem dosłownie 5 godzin i ollie troche mi wychodzi ale jest bardzo niskie jakieś 3-4cm jeśli chcę zrobić wyższe to muszę w to więcej siły włożyć czy jeśli będę długo trenował to nastąpi z czasem? 



POMOCY!!!!!!

Offline

 

#23 2011-11-05 11:09:42

daria77

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

PanWymiatacz napisał:

Tak jak już pewny użytkownik pisał mam problem z ollie. Kiedy powinienem nogę podnosić do nosa ona nie chce się przesunąć. Nie wiem dlaczego tak jest. A jeżeli chodzi o deskę to mam Speed Demons. ;P

miałam ten sam problem i powiem ci ze on po pewnym czasie zniknie. To po prostu kwestia psychiki. Jak powiedzial pewien skater ,, skateboarding to w 95 % psychika" czyli jak sie nie przelamiesz to nie polecisz

Offline

 

#24 2011-12-10 17:54:04

DRAMAT

absolute beginner

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

ja już robię olie na wysokość 35 cm ale w miejscu w jeździe trochę mniej na wysokość 10 cm jak można zrobić większe w jeździe ?

Offline

 

#25 2012-03-27 19:17:15

Emila14

absolute beginner

Zarejestrowany: 2012-03-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

cwicze ollie od 4 tygodni.? i zawsze jak sie wypijam to mam strach eygiac noge aby ja brzesunac bo desce palcami a wiec robie np. 2 cm. ollie i to nei zawsze mi wychodzi co robic??????

Offline

 
  • Index
  •  » Tricki
  •  » ***Ollie*** Pytania i problemy dotyczące tego tricku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora